Smaki Polski ponownie w Berlinie!

Po raz szósty już Międzynarodowe Targi Poznańskie są organizatorem polskiego wystąpienia narodowego na największych w Niemczech targach rolno-spożywczych Internationale Grüne Woche. Ubiegłoroczna edycja IGW zgromadziła blisko 415 tys. zwiedzających oraz ponad 1.600 wystawców reprezentujących 68 krajów.

Tradycją stała się już obecność Polski na Zielonym Tygodniu (Kraj Partnerki w roku 2011), reprezentowanej przez urzędy marszałkowskie promujące poszczególne regiony kraju i lokalnych producentów żywności zachęcających do skosztowania regionalnych wyrobów.

W tym roku targowi goście będą mogli rozsmakować się w kuchni Małopolski, Dolnego Śląska, Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej i Łódzkiej. Promować polską żywność będzie również Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz dwóch dystrybutorów krajowych produktów w Niemczech.

Zapraszamy do odwiedzenia polskich stoisk podczas Internationale Grüne Woche, który odbędzie w na terenie Targów Berlińskich w dniach 15-24 stycznia – hala 11.2, stoiska 101-105.

Logo Grune Woche: http://www.gruenewoche.de/media/igw/igw_dl_en/igw_about/Logo_IGW_colour1.jpg

Oficjalne zdjęcia z Grune Woche: http://www.gruenewoche.de/Presse/Pressefotos/

Wstecz