Aktualności
23.06.2016
Już niebawem Ministerstwo Rozwoju uruchamiać będzie kolejną edycję Branżowych Programów Promocji (BPP). Doświadczenia poprzednich BPP pozwoliły resortowi na wybór najbardziej perspektywicznych sektorów gospodarki oraz aktualizację katalogu kosztów podlegających refundacji.

[ więcej ]


23.06.2016
W maju i czerwcu poznańskie targi przygotowały ekspozycje MON na targach IDEB w Bratysławie, Hemus w Płowdiwie oraz ILA w Berlinie

[ więcej ]


17.12.2015
Po raz szósty już Międzynarodowe Targi Poznańskie są organizatorem polskiego wystąpienia narodowego na największych w Niemczech targach rolno-spożywczych Internationale Grüne Woche. Ubiegłoroczna edycja IGW zgromadziła blisko 415 tys. zwiedzających oraz ponad 1.600 wystawców reprezentujących 68 krajów.

[ więcej ]


Więcej aktualności

TARGI ZA GRANICĄ

Zespół organizacji targów za granicą jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Poznańskich. Naszą misją jest promocja gospodarki Polski poprzez organizację wyjazdów polskich przedsiębiorców na renomowane targi zagranicznie. Już od ponad 10 lat nasze działania skutecznie wspierają aktywność rodzimych firm na międzynarodowych rynkach.

[ Wstecz ]